עיצוב המשרד הביתי – 5 טיפים לאלמנטים עיצוביים זולים עבור המשרד הביתי

בכדי לאפשר לכם לעצב משרד ביתי שמחד יהווה מקום נוח ונעים לעבודה ומאידך, גם לא יגרור הוצאות כספיות גבוהות (בכל זאת, זה האידיאל..), ריכזתי עבורכם מספר טיפים ישימים לפתרונות עיצוביים זולים וחסכוניים:

בחירה נכונה של פתרונות אחסון
אמצעי אחסון מהווים חלק בלתי נפרד מהמשרד הביתי, כאשר באמצעותם ניתן לשמור על סדר במשרד. בתוך הקטגוריה של אמצעי חיסון ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות שונים ומגוונים, כאשר חלק מהם מתאפיינים במחירים נמוכים. ניתן לדוגמא לתלות מדפים ולהשתמש בהם כאמצעי אחסון – כאשר, מי שמעוניין ליצור למדפים מראה יצירתי ומרשים במיוחד יוכל לצבוע אותם תחילה או להדביק עליהם טפט ייעודי. כמובן, שיש גם קופסאות צבעוניות ופתרונות אחרים אשר גם הם יכולים לשלב בין פרקטיות לבין מחירים נוחים.

ניצול נכון של הקיר/ הקירות
בראש ובראשונה ההמלצה היא לצבוע את קירות המשרד בצבעים הנכונים – לדוגמא, ישנם צבעים מסוימים אשר יכולים להעניק אשליה של חלל גדול יותר, כך שאם המשרד הביתי הוא חלל קטן יחסית, ההמלצה היא לצבוע אותו בצורה נכונה. מעבר לכך, כיום ניתן למצוא מגוון אלמנטים עיצוביים כמו צבע לוח, אשר יהפוך חלק מהקיר ללוח – מה שיכול לתרום בחובו יתרונות פונקציונאליים בהליך עיצוב המשרד.

בחירת חפצי נוי
עציצים, פסלים וחפצי נוי שונים יכולים לשדר במידה רבה את המשרד הביתי ולהפוך את החלל להרבה יותר נעים. אין באמת צורך לרכוש חפצי נוי יקרים, קיימת אפשרות לעשות שימוש בחפצי נוי שקיימים באזורים אחרים בבית – כמובן, שכדאי לבחור את החפצים בקפידה ולדאוג שהם ישתלבו בהרמוניה עם עיצוב המשרד.

לחסוך בהוצאות הכספיות עבור רהיטים
אם אתם 2 אנשים אשר משתמשים במשרד, תוכלו לרכוש שולחנות עבודה המיועדים ל-2 – מה שיכול לחסוך בעלות. מעבר לכך, ניתן לרכוש רהיטים מיד שניה ובמידת הצורך לצבוע או לשפץ אותם וליהנות בסופו של דבר מנראות מרשימה, בעלות שהינה יחסית זולה.  

בחירה מושכלת ונבונה של גופי תאורה
לבחירה נכונה של גופי תאורה יש חשיבות והשפעה רבה על תנאי העבודה במשרד, על הנראות ועל האווירה. מכיוון שלא מומלץ להתפשר על איכות גופי התאורה, חשוב להקפיד ולבחור אותם בקפידה. יחד עם זאת, חשוב לוודא שמדובר באמצעי תאורה שהינם חסכוניים – כאשר החסכון בצריכת אנרגיה יכול להיות מורגש לאורך תקופת זמן ארוכה.

אני מאמינה שאם תשימו דגש על כל הפרמטרים הללו וכמובן, גם תשמרו נאמנות לטעם האישי ולצרכים הפרטניים שלכם, תוכלו ליהנות בסופו של דבר עיצוב משרד ביתי שהוא גם נוח ונעים לעבודה, גם מתאפיין בנראות מרשימה וגם אינו מצריך הוצאות כספיות גבוהות.

יש לכם שאלות?

רוצים לקבל עוד טיפים ורעיונות על עיצוב הבית בזול?

זקוקים לייעוץ מקצועי לגבי עיצוב הבית? יש לכם שאלות? ​

מוזמנים להשאיר פרטים ובתוך זמן קצר נחזור אליכם עם מידע (שיכול לחסוך לכם הרבה כסף..)