עיצוב חדרי ילדים קטנים – 7 רעיונות לאלמנטים עיצוביים זולים שיהפכו את חדר הילדים למעוצב

גם חדר ילדים קטן יכול להיות מעוצב בצורה מרשימה וייחודית – בתור אחת שגרה בדירה אורבנית עם חדרי ילדים פיצפונים אני ללא ספק יכולה להעיד על כך ממקור ראשון.

כך שאם אתם מעוניינים לעצב את חדר הילדים בצורה אטרקטיבית וייחודית אך יחד עם זאת, גם לא להשקיע סכומים גבוהים של כסף בכדי להשיג את המטרה – בכל זאת הילדים גדלים מהר וכל תקופת זמן קצרה צריך לשנות את עיצוב החדר בהתאם לגילם.
ריכזתי עבורכם 7 רעיונות ישימים אשר יסייעו לכם בעיצוב זול, יצירתי ומקורי של חדרי ילדים קטנים:

טפטים צבעוניים
הודות לטכנולוגיה המתקדמת כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי טפטים המיועדים באופן פרטני לחדרי ילדים (ובנוסף, הם גם מהווים כאלמנט משמעותי בהליך עיצוב הסלון וחללים נוספים) ובין היתר: טפטים העשויים מחומרי גלם שונים, טפטים בהדפסים ובצבעים שונים ועוד.. הטפטים קלים להתקנה, רובם כרוכים בעלות שאיננה גבוהה – ביחס לתוצאה, כך שללא כל ספק שמדובר בבחירה נכונה.

ציורים של הילדים
גם אם הילדים שלנו לא יהיו אומנים לכשיגדלו, סביר להניח שחלק גדול מהציורים והיצירות שלהם מעוררי התפעלות. לכן, תמיד ניתן לתלות את הציורים על קירות החדר ולהעניק לו מראה צבעוני וילדותי – ניתן להחליף את הציורים בקלות ולהתאים אותם לגיל וליכולות של הילד.

מדבקות קיר
כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מדבקות קיר מעוצבות עם דמויות או תמונות שילדים אוהבים – או כאלו אשר מתאימים לחדר ילדים.
מדבקות קיר מגיעות בגדלים שונים והמחיר שלהם הינו נמוך יחסית ונגיש, לכן, ניתן להשתמש בהם בהליך עיצוב חדר ילדים.

בחירת קונספט
תכנון מקדים יכול גם לחסוך סכומי כסף גדולים בעיצוב חדרי ילדים וגם לאפשר לכם להבין לאן בדיוק אתם הולכים. כך יוצא שאם תבחרו קונספט מסוים לדוגמא: נסיכות, גיבורי על או דמות ספציפית שהילד אוהב, יהיה לכם יותר קל לעצב את החדר סביב אותו הקונספט..

קיר כוח
ניתן לבחור קיר אחד בחדר הילדים ולהפוך אותו לדומיננטי ולמעוצב תוך שימוש באלמנטים כמו: צבע (לצבוע אותו בצורה שונה משאר קירות החדר ואף להשתמש באלמנטים מיוחדים), טפט, מדבקת קיר, תמונות או כל אלמנט עיצובי אחר אשר בכוחו להפוך את הקיר למעניין וייחודי.

אתרי יד 2
הילדים שלנו גדלים מהר וכחלק מכך כך תקופת זמן לא ארוכה צריך להחליף להם את הרהיטים או את האלמנטים האחרים בחדר ולהתאים אותם לגילם. מהסיבה הזאת, יותר ויותר הורים בוחרים לרכוש רהיטים לילדים מיד 2 ועל ידי כך לחסוך סכומים גדולים של כסף – חשוב לציין שביד 2 ניתן למצוא גם אלמנטים שהם כמעט חדשים.

לנצל את הקיים
לילדה יש אוסף של בובות קטנות.. מעולה! ניתן לקנות בית בובות ייעודי או פשוט לתלות מדף ולהניח את הבובות על גביו – אותו דבר גם עם מכוניות קטנות או עם צעצועים אחרים אשר סידורם בצורה יצירתית ונכונה יכול ללא ספק לתרום תרומה גדולה לעיצוב חדר הילדים – ולחסוך סכומים גדולים של כסף.

יש לכם שאלות?

רוצים לקבל עוד טיפים ורעיונות על עיצוב הבית בזול?

זקוקים לייעוץ מקצועי לגבי עיצוב הבית? יש לכם שאלות? ​

מוזמנים להשאיר פרטים ובתוך זמן קצר נחזור אליכם עם מידע (שיכול לחסוך לכם הרבה כסף..)