עיצוב המטבח – כיצד ניתן לשדרג את המטבח בעזרת שטיח גומי למטבח

כולם יודעים שלשטיחים יש יתרונות רבים וזה נכון לגבי כל חדר וחלל בבית. כיום, הודות לטכנולוגיות מתקדמות, גם מטבחים יכולים להתהדר בשטיחים מעוצבים ואיכותיים – אני אישית מאוד אוהבת לשלב שטיחים במטבחים.

בדומה לאלמנטים עיצוביים אחרים כמו לדוגמא כריות לסלון גם שטיחי גומי מגיעים במידות שונות, הם יכולים להתאפיין בצבעים שונים, טקסטורות שונות ודוגמאות שונות – כך שכל אחד יכול לבחור מתוך ההיצע את אותם שטיחי גומי אשר מחד ישתלבו בצורה הרמונית עם הסגנון העיצובי של המטבח ומאידך, גם יטמנו בחובם תועלות פונקציונאליות שונות כמו: תחושת חמימות, הגנה על רצפת המטבח מפני מפגעים וכתמים שונים, מניעת החלקות וכיוצא בזה..
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות של שטיחי גומי מעוצבים לבית בזול, חשוב להיחשף תחילה לכמה שיותר אפשרויות ובשלב הבא לבצע את הבחירה.
אז אם אתם תוהים איך נכון לבחור את שטיחי הגומי למטבח להלן מספר טיפים שלדעתי יסייעו לכם בכך:

להקצות את השטח לשטיח
נסו לחשוב היכן במטבח אתם רוצים להניח את השטיח. ברגע שתקצו את השטח תוכלו לקבל החלטות לגבי גודל השטיח הנדרש ואולי גם לגבי הצורה: מלבן, ריבוע או שטיח עגול.

להכיר את כל האפשרויות
אנשים רבים אשר שומעים על שטיחים מגומי עלולים לחשוב שמדובר בשטיחים בסיסיים, בצבע אחיד. מדובר בחשיבה מוטעית מכיוון שכיום ניתן למצוא שטיחי גומי עם מגוון רחב של דוגמאות מרשימות ומיוחדות – לכן, ההמלצה היא להיחשף תחילה לכל האפשרויות.

סוג הגומי
שטיחים מגומי יכולים להיות עשויים מסוגים שונים של גומי, חשוב לבדוק מהו סוג הגומי ומהם תכונותיו – האם הוא מתאפיין בעמידות גבוהה מפני מפגעים שונים, האם הוא מתאים באופן פרטני למטבחים וכיוצא בזה..

תקנים
אם אחת הסיבות המרכזיות בגינן אתם מעוניינים בשטיחי גומי היא לצורך מניעת החלקה, כדאי לשים דגש בהליך הבחירה על התקנים של השטיחים – יש לוודא שהשטיחים הינם בעלי תקנים כנגד החלקה.

מחירים
טווח המחירים של שטיחי גומי הינו גבוה, אם יש מגבלת תקציב בכל הנוגע לנושא זה, כדאי להבין תחילה מהו טווח המחירים – ואף לערוך סקר שוק קצר ובסופו של דבר לבחור בשטיחי גומי אשר עונים על אותו התקציב.
רוצה לציין שבעידן האינטרנט ביצוע של סקר מחירים הוא הליך פשוט – כל מה שאתם צריכים זה פשוט להיכנס למספר אתרים רלוונטיים או לאתרי השוואות מחירים ייעודיים..

יש לכם שאלות?

רוצים לקבל עוד טיפים ורעיונות על עיצוב הבית בזול?

זקוקים לייעוץ מקצועי לגבי עיצוב הבית? יש לכם שאלות? ​

מוזמנים להשאיר פרטים ובתוך זמן קצר נחזור אליכם עם מידע (שיכול לחסוך לכם הרבה כסף..)